UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

DREWNOLAND

Firma Drewnoland S.C. Łukasz i Mateusz Socha jest firmą rodzinną prowadzoną przez dwóch braci. Historia firmy rozpoczyna się 24 stycznia 1995, kiedy to Ojciec obecnych właścicieli Ferdynand Socha tworzy zakład o nazwie Drewnoland. Praca zaczyna się od produkcji parkietu na niewielką skalę, by dziś dzięki wsparciu, a następnie przekazaniu firmy synom stworzyć prężnie działające przedsiębiorstwo. Obecni Właściciele rzemiosła uczyli się patrząc jak pracuje ojciec już od najmłodszych lat. To on pokazał nam, że praca z drewnem wymaga ogromnego szacunku do produktu, zaszczepił w nas pasję i pragnienie kontynuowania rodzinnej tradycji. Przez lata doskonaliliśmy swoje umiejętności sukcesywnie poszerzając ofertę.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i korzystaniu z produktów najwyższej jakości możemy zagwarantować, że efekty naszych prac będą ozdobą każdego pomieszczenia zachwycając swoją estetyką. Osobiście nadzorujemy wszystkie prace i razem ze swoimi pracownikami dokładamy wszelkich starań by praca na każdym etapie była wykonywana perfekcyjnie. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Czerce gmina Sieniawa otoczonej lasami i dlatego chcemy, by natura, która jest nam bliska poprzez nasze produkty zagościła w Państwa domach i lokalach.

Dla nas nie jest ważne czy zajmujemy się wykończeniem dużego kompleksu hotelowego czy małego domku jednorodzinnego, do każdego zadania podchodzimy indywidualnie z pełnym profesjonalizmem dokładając wszelkich starań, by zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta.

FirmaFirma